Tüm tarla bitkilerini ve ağaçlarınızı, don, soğuk, düşük sıcaklık, günlük ısı faklılığına bağlı stres ve güneş yanıklarına karşı kroma sağlar. Bu korumaya ilaveten bitkileri besler. Mikroorganizma içeren çiftçi dostu bir üründür.

     Bolworm Winter,  doğal bir Azospirillum brasilense izolatı içeren mikrobiyal bir gübredir. , bitki menşeli sıvı bir organik gübredir.

     Soğukdon, kırağı, dolugün içindeki sıcaklık farklılığına bağlı streste, su ve tuz stresine karşı etkin koruma sağlar.

     BOLWORM WINTER bitkilerin fide veya büyüme döneminde karşılaştığı bu stres koşulları karşısında besin ve iyon dengesini mümkün kılar.

     Gelişimini tamamlamış bitki örtüsünde ise özellikle doludan kaynaklanan yaprak parçalanması ve şekil bozukluğunun giderilmesinde üstün performans gösterir.

     Kuru tarımın yapıldığı bölgelerde, sulamanın gecikmesi veya yağışların bölge ortalamasının atında gerçekleşmesi durumunda bitkilerin kuraklık stresine karşı dayanıklılık mekanizmasını düzenler ve bu olumsuz etkinin bertaraf edilmesini sağlar.

     BOLWORM  WINTER, yetiştirme ortamındaki su kalitesinin düşük olması veya coğrafi yapıdan kaynaklanan orta düzeyli tuzluluk halinde ise doğal antioksidan enzim ve organik asitlerle bitkilerin su ve besin alım dengesini sağlar,

     BOLWORM WINTER ürününde bitkide apoplast bölgede bulunan serbest suyun donmasını önlemek için o bölgeye sprey edilen organizmalar antifreze proteinler üreterek, karbonhidrat düzeyini artırarak suyun donmasını engelliyor.

Sıvı Formattadır.

 

İÇERİK

ORANLARI

Organik Madde

16%

Organik Karbon

5%

Toplam Azot

0,50%

Suda Çözünür K2O

0,50%

Yaşayan Bakteri

 3,2 x 10 7    Kob/Ml

( Azospirllun Brasilense)

PH

3 – 5

 

×

Hemen Sohbete Başla

Whatsapp