Biovera Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. akademik buluşlarını dinamik bir şirketin pazarlama uzmanlığıyla buluşturmak üzere 2018 yılında kurulmuştur. Yıllar içerisinde çeşitli bakım ürünlerini piyasaya süren şirketimiz şimdi de “İnovatif Tarım” felsefesiyle ürettiği organik gübreleri çözüm odaklı dağıtım şirketi BİOVERA ile sunuyor. Biovera Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. ve BİOVERA olarak yeni nesillerin daha sağlıklı yetişmesini ve insan sağlığını olumsuz etkileyen faktörleri kaynağında ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. 


Kendi geliştirdiği ürünleri Türkiye ve dünya pazarlarına sunan şirketlerimiz bu çözümleri sahaya güçlü AR-GE ve ÜR-GE altyapısıyla aktarmaktadır. Biovera Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. ve BİOVERA sürekli teknoloji gelişimini ve Türkiye ile dünyada model bir üretim ve pazarlama ağı oluşturmayı hedeflemektedir.

Bünyesinde Sıvı Organik Gübreler, Sıvı Organomineral Gübreler, Mikrobiyal ürünler ve Hayvansal yem katkı, enzim ve probiyotik bulunduran firmamız günümüz çiftçiliği ve hayvancılığında en iyi verimi almanızı sağlar.

Ziraat Mühendisleri, Teknik ve Satış ekibinden oluşan güçlü kadrosu ile sektöre hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Üreticilere verimli ve ekonomik ürün yetiştiriciliği ve organik tarım / yem katkı maddeleri uygulamaları konusunda destek vermek; tüketiciye %100 doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmaları için gerekli danışmanlık hizmetlerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Geliştirdiğimiz insan sağlığı ve çevre odaklı, inovatif teknolojilerin sayısını artırmak ve bu yöndeki atılımlara, ülke ekonomisine değer kazandıran lider bir firma olarak öncülük etmektir. 

 

İletişim

Telefon  :  0264 2788372

Ofis         :  Şirinevler Mahallesi, Selvinaz Sokak 53-A Adapazarı/Sakarya

×

Hemen Sohbete Başla

Whatsapp